Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Grudzień 11 2017 09:24:02
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 31
· Najnowszy użytkownik: ebaxaqe
Powitanie
Ooops, coś nam nawaliło. Trochę minie czasu nim naprawię usterkę...
Jestem już blisko... teraz muszę tylko wszystkie znaki zapytania zmienić na polskie znaki... manualnie k$%^a!
Manewry "unicestwienie".
Manewry "unicestwienie".Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w pierwszej takiej serii manewrów ASG. Głównym założeniem rozgrywki jest rozwijanie jednego scenariusza, który będzie podzielony na etapy, które z kolei będą podzielone na potyczki. Każda potyczka będzie kształtować kolejny etap scenariusza. Z założenia niektóre rozgrywki mogą mieć do siebie zbliżony charakter i wykonanie - np. potyczki mające odzwierciedlać otwarte działania zbrojne, czyli zdobywanie terytorium, zazwyczaj będą rozgrywane w stylu BF'a, czyli zdobywanie i utrzymywanie flag, czasami będą to ataki na kilka punktów, a w innych sytuacjach odbijanie flag z punktu. Wszystkie te rozgrywki testowaliśmy w praktyce. Jeżli wpadnie, a na pewno wpadnie, pomysł na inne rozgrywki zdecydowanie wcielimy go w życie. Drugim rodzajem potyczek będą operacje za linią wroga w formacie mini LARPów (patrz Operacje "Kilof"). W planach jest również strzelanie wieczorne, oraz poszukiwanie nocne, strzelanie w terenie zurbanizowanym, oraz jeżli się uda CQB w Częstochowie.
Co może nam dać taki system rozgrywek? Na pewno będzie mniejszy problem z ilością osób - nie uzbiera się na LARPa? Będzie walka o terytorium. Organizacja każdej potyczki odbywać będzie się w oddzielnym newsa, w którym określone będą wszystkie potrzebne informacje. W tym newsie znajdziesz wszystkie informacje na temat rozwoju scenariusza, będzie on sukcesywnie aktualizowany!
Podbój - Lwy>Ćwiortka
Podbój - Lwy>ĆwiortkaDruga potyczka scenariusz "unicestwienie" w formie podboju. Siły ONS nacierają od południa na prowincję Ćwiortka. Założeniem ataku jest zdobycie HQ wojsk Białogóry, celem sparaliżowania dowództwa dywizji broniącej. Masowy atak, na mocno ufortyfikowane pozycje obronne może skończyć się tylko w jeden sposób - ostrą jebanką ;]. Stosunek sił atakujących do broniących wynosi 3,5:2. Wojska Białogóry bardzo dobrze wyposażone, ONS dobrze wyposażone. Więcej informacji na temat rozgrywki w środku newsa!
Szturm "1/4 ćwiortki" - z cyklu Podbój.
Szturm "1/4 ćwiortki" - z cyklu Podbój.Trzeba sobie wyobrazić, że wszystkie potyczki scenariusza rozgrywają się jednocześnie... Jest to pierwsza z potyczek w scenariuszu "unicestwienie", w której strony będą się bić o prowincje Ćwiortka. Prowincja Ćwiortka, czyli nierówna rzeźba terenu z dostępem do morza, w większej częci pokryta lasami z mocnymi fortyfikacjami. Założeniem szturmu "1/4 Ćwiortki" jest zrobienie luki w linii obronnej celem wejścia w głab terytorium wroga i uderzenia północnych (nadmorskich) i południowych stanowisk obronnych wroga od zaplecza. Stosunek sił stron konfilktu wynosi - OSN 3,5:3 Białogóra. W środku Newsa znajdziecie wszystkie informacje organizacyjne, techniczne, prawne, fizyczne, matematyczne, elektromagnetyczne i psychoanalityczne dotyczące manewrów.
Manewry 23.09.2017
Manewry 23.09.2017Dnia 23.09 (sobota) odbd si cakiem inne manewry ni do tej pory - nie bdzie wykonywania zada, nie bdzie dugich spacerw, nie bdzie map… bdzie duo strzelania, duo respw i mam nadzieje duo dobrej zabawy. Rozgrywka jest ju niektrym znana, cho postaram si to urozmaici jak tylko jest to moliwe. Do rozegrania scenariusza nie potrzeba wiele osb, ale im wicej tym znacznie lepiej. O tych manewrach znajdziesz znacznie wicej w rozszerzeniu newsa. Teraz wprowadzenie do manewrw, ktre odbd si na przeomie padziernika i listopada – bdzie to kontynuacja Operacji „Kilof” i bdzie wyglda podobnie z tymi wyjtkami, e bd poprawione, bardziej czytelne mapy, bdzie znacznie wikszy obszar manewrw i wci bd trzy druyny! O tych manewrach bd pisa na pocztku padziernika. Nastpny w kolejce bdzie grudzie – standardowo 28.12 i jeeli si uda bdzie to kolejna, ju trzecia cz kilofa.
Operacja "Kilof" - 15.04.2017 - informacje
ManewryOperacja „Kilof” wstpnie si odbdzie, mamy 22 chtnych z czego kilku moe si wypali, ale jest te pozytywny akcent – kilku moe nas zaskoczy i si pojawi. W rozszerzeniu newsa znajduj si wszelkie potrzebne informacje dotyczce rozgrywki. Czytajcie!
Operacja "Kilof" - 15.04.2017 - organizacja
Operacja "Kilof" - 15.04.2017 - organizacjaLektura nie jest krtka, ale tak jakby obowizkowa. Zapoznajcie si z informacjami eby nie byo pniej komu yso.
15.04.2017 o godzinie 9:00 spotykamy si po drugiej stronie mostu, na altanach. Na altanach zostawiamy wszystkie gabloty. Bardzo bym prosi o punktualno. Przez pierwsze 30 minut jest czas na przygotowane sprztu - wiem, e to dla niektrych bdzie zbyt mao czasu eby wszystko owin izolatk, dlatego pniej bd prosi o podzieln uwag - sucha mojego bredzenia i owija tam dalej. Przez nastpne 30 minut bdzie wykad o rozgrywce, tumaczenie zasad bezpieczestwa, niektrych nowoci w rozgrywce, rozdawanie wstpnych rozkazw i map. Kolejne 30 minut to ustawienie si druyn na pozycjach wyjciowych. Gra powinna trwa dugie godziny, dlatego trzeba bra swoje jedzenie, picie i z nikim si nie dzieli. W trakcie rozgrywki bdzie mile widziana czno radiowa...
Wicej w rodku.
Operacja "Kilof" - 15.04.2017
ManewryZachcam wszystkich obywateli do wzicia udziau w manewrach ASG, ktre wstpnie zaplanowane s na 15.04 (Wielka Sobota). Operacja "Kilof" bdzie skada si ze scenariusza gwnego, ktry bdzie podzielony na dwa epizody. Pierwszy "rozdrobnienie", drugi "usuwanie".

"Kilof – narzdzie suce do rozdrabniania wikszych czci skalnych i wstpnego rozdrabniania twardego podoa, ktre potem mona usuwa np. za pomoc opaty. Kilofy wykorzystywane s w grnictwie i kamieniarstwie."
Tak podaje WIKIPEDIA.
Operacja "nieynka" - 28.12.2016.
Operacja "nieynka" - 28.12.2016.Id wita, zblia si koniec roku, niektrzy odkurzaj ju choinki, inni si ju czaj w lesie z pi acuchow, a jeszcze inni ostrz "moja-twoja". Trzeba si troch rozerwa - 28.12.2016 (roda), rozegrany zostanie scenariusz "nieynka". Wstpnie zaplanowane s dosy obszerne dziaania dla dwch druyn po minimum 8 osoby. Mam nadzieje, e zgosi si przynajmniej 16 osb chccych wzi udzia w ostatnich manewrach tego roku, sabego roku dla naszego rodowiska ASG. W przypadku zgoszenia si wicej ni 16 chopa scenariusz rozszerzy si o wicej zada i obejmie wikszy teren... - Brzmi znajomo? Powinno! W 3 lata po udanych manewrach tytuem "zimowe rozpoznanie", pora powtrzy i poprawi jako rozgrywek w naszym rodowisku! Zapraszam do zapisw!
MajwkASG
MajwkASGZapraszam wszystkich do wzicia udziau w majwce ASG. Mam nadzieje, e chocia tym razem zgosi si Was duo. Scenariusz jest rozbudowany, termin wolny od zaj i pracy. Duo strzelania, duo mylenia, duo taktyki - myl, e scenariusz bdzie wymaga tego od kadego uczestnika. W scenariuszu zastosowane s nowe rozwizania, takie jak limit kulek, limit FPS, sanitariusz oraz RESPAWN, saper, a take zaopatrzeniowiec. W rozwiniciu newsa znajdziesz duo wicej informacji!
Operacja "nieka" - 28.12.2014 r.
Operacja "nieka" - 28.12.2014 r.Mamy tylko jedn szanse, eby nadrobi cay rok. Startujemy o godz. 9:00 28 grudnia, w rok po operacji "Zimowe Rozpoznanie", zorganizujmy si chocia raz w roku, na koniec roku.
Scenariusz (wstp):
Operacja nieka. Terroryci (najemnicy) dysponuj broni masowego raenia, ktrej nie zawahaj si uy…
Charakterystyka scenariusza:
Operacja nieka jest akcj, w ktrej maj dominowa zaoenia taktyczne, trzymanie si planu opracowanego przez grup. Gra nie pozwoli na ostre strzelanie, bdzie dominowa ostrono i wykorzystanie wasnych oraz druynowych umiejtnoci taktycznych . Scenariusz zapewnia te bardzo du odlego do pokonania pieszo. Optimum zawodnikw do gry to okoo 20 chopa...
Operacja "Marcowy Kocio" - 30.03.2014
ManewryPrzez miesic zapisw zgosio si 13 osb chccych wzi udzia w operacji, co zgodnie z postawionymi warunkami sprawia, e minimum nie zostao osignite (Dziaoszyn, Wielu - gdzie bylicie?). Scenariusz, ktry mia si odby przeoony zostaje na majwk (dokadne terminy i inne informacje w swoim czasie). W najblisz niedziele rozegramy inny scenariusz, ktry musz stworzy...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
21,051 unikalne wizyty