Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Październik 21 2018 06:44:28
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: PerfectSpace
Powitanie
Trwa korekta tekstu...
Wielka sobota 31.03.2018
Wielka sobota 31.03.2018Zbliża się Wielka Sobota, są wielkie nadzieje, będzie wielkie strzelanie. Tym razem będziemy strzelać bez fabuły, po prostu rzucimy zadania do wykonania i trzeba je wykonać. To wszystko spróbujemy zrobić w jak najbardziej zaostrzonych zasadach ;) Zapraszam do środka...
Manewry 23.09.2017
Manewry 23.09.2017Dnia 23.09 (sobota) odbędą się całkiem inne manewry niż do tej pory - nie będzie wykonywania zadań, nie będzie długich spacerów, nie będzie map… będzie dużo strzelania, dużo respów i mam nadzieje dużo dobrej zabawy. Rozgrywka jest już niektórym znana, choć postaram się to urozmaicić jak tylko jest to możliwe. Do rozegrania scenariusza nie potrzeba wiele osób, ale im więcej tym znacznie lepiej. O tych manewrach znajdziesz znacznie więcej w rozszerzeniu newsa. Teraz wprowadzenie do manewrów, które odbędą się na przełomie października i listopada – będzie to kontynuacja Operacji „Kilof” i będzie wyglądać podobnie z tymi wyjątkami, że będą poprawione, bardziej czytelne mapy, będzie znacznie większy obszar manewrów i wciąż będą trzy drużyny! O tych manewrach będę pisać na początku października. Następny w kolejce będzie grudzień – standardowo 28.12 i jeżeli się uda będzie to kolejna, już trzecia część kilofa.
Operacja "Kilof" - 15.04.2017 - informacje
ManewryOperacja „Kilof” wstępnie się odbędzie, mamy 22 chętnych z czego kilku może się wypalić, ale jest też pozytywny akcent – kilku może nas zaskoczyć i się pojawić. W rozszerzeniu newsa znajdują się wszelkie potrzebne informacje dotyczęce rozgrywki. Czytajcie!
Operacja "Kilof" - 15.04.2017 - organizacja
Operacja "Kilof" - 15.04.2017 - organizacjaLektura nie jest krótka, ale tak jakby obowiązkowa. Zapoznajcie się z informacjami żeby nie było później komuś łyso.
15.04.2017 o godzinie 9:00 spotykamy się po drugiej stronie mostu, na altanach. Na altanach zostawiamy wszystkie gabloty. Bardzo bym prosił o punktualność. Przez pierwsze 30 minut jest czas na przygotowane sprzętu - wiem, że to dla niektórych będzie zbyt mało czasu żeby wszystko owinąć izolatką, dlatego później będę prosić o podzielną uwagę - słuchać mojego bredzenia i owijać taśmą dalej. Przez następne 30 minut będzie wykład o rozgrywce, tłumaczenie zasad bezpieczeństwa, niektórych nowości w rozgrywce, rozdawanie wstępnych rozkazów i map. Kolejne 30 minut to ustawienie się drużyn na pozycjach wyjściowych. Gra powinna trwać długie godziny, dlatego trzeba brać swoje jedzenie, picie i z nikim się nie dzielić. W trakcie rozgrywki będzie mile widziana łączność radiowa...
Operacja "Kilof" - 15.04.2017
ManewryZachcam wszystkich obywateli do wzicia udziau w manewrach ASG, ktre wstpnie zaplanowane s na 15.04 (Wielka Sobota). Operacja "Kilof" bdzie skada si ze scenariusza gwnego, ktry bdzie podzielony na dwa epizody. Pierwszy "rozdrobnienie", drugi "usuwanie".

"Kilof – narzdzie suce do rozdrabniania wikszych czci skalnych i wstpnego rozdrabniania twardego podoa, ktre potem mona usuwa np. za pomoc opaty. Kilofy wykorzystywane s w grnictwie i kamieniarstwie."
Tak podaje WIKIPEDIA.
Operacja "nieynka" - 28.12.2016.
Operacja "nieynka" - 28.12.2016.Id wita, zblia si koniec roku, niektrzy odkurzaj ju choinki, inni si ju czaj w lesie z pi acuchow, a jeszcze inni ostrz "moja-twoja". Trzeba si troch rozerwa - 28.12.2016 (roda), rozegrany zostanie scenariusz "nieynka". Wstpnie zaplanowane s dosy obszerne dziaania dla dwch druyn po minimum 8 osoby. Mam nadzieje, e zgosi si przynajmniej 16 osb chccych wzi udzia w ostatnich manewrach tego roku, sabego roku dla naszego rodowiska ASG. W przypadku zgoszenia si wicej ni 16 chopa scenariusz rozszerzy si o wicej zada i obejmie wikszy teren... - Brzmi znajomo? Powinno! W 3 lata po udanych manewrach tytuem "zimowe rozpoznanie", pora powtrzy i poprawi jako rozgrywek w naszym rodowisku! Zapraszam do zapisw!
MajwkASG
MajwkASGZapraszam wszystkich do wzicia udziau w majwce ASG. Mam nadzieje, e chocia tym razem zgosi si Was duo. Scenariusz jest rozbudowany, termin wolny od zaj i pracy. Duo strzelania, duo mylenia, duo taktyki - myl, e scenariusz bdzie wymaga tego od kadego uczestnika. W scenariuszu zastosowane s nowe rozwizania, takie jak limit kulek, limit FPS, sanitariusz oraz RESPAWN, saper, a take zaopatrzeniowiec. W rozwiniciu newsa znajdziesz duo wicej informacji!
Operacja "nieka" - 28.12.2014 r.
Operacja "nieka" - 28.12.2014 r.Mamy tylko jedn szanse, eby nadrobi cay rok. Startujemy o godz. 9:00 28 grudnia, w rok po operacji "Zimowe Rozpoznanie", zorganizujmy si chocia raz w roku, na koniec roku.
Scenariusz (wstp):
Operacja nieka. Terroryci (najemnicy) dysponuj broni masowego raenia, ktrej nie zawahaj si uy…
Charakterystyka scenariusza:
Operacja nieka jest akcj, w ktrej maj dominowa zaoenia taktyczne, trzymanie si planu opracowanego przez grup. Gra nie pozwoli na ostre strzelanie, bdzie dominowa ostrono i wykorzystanie wasnych oraz druynowych umiejtnoci taktycznych . Scenariusz zapewnia te bardzo du odlego do pokonania pieszo. Optimum zawodnikw do gry to okoo 20 chopa...
Operacja "Marcowy Kocio" - 30.03.2014
ManewryPrzez miesic zapisw zgosio si 13 osb chccych wzi udzia w operacji, co zgodnie z postawionymi warunkami sprawia, e minimum nie zostao osignite (Dziaoszyn, Wielu - gdzie bylicie?). Scenariusz, ktry mia si odby przeoony zostaje na majwk (dokadne terminy i inne informacje w swoim czasie). W najblisz niedziele rozegramy inny scenariusz, ktry musz stworzy...
Operacja "Marcowy Kocio" - 30.03.2014
Operacja "Marcowy Kocio" - 30.03.2014W rok po operacji "TURNE" pora zaskoczy z jeszcze wiksz dawk adrenaliny. Marcowy Kocio to nie tylko ostre strzelanie wypolerowanymi kulkami kalibru 6mm. Wiele punktw kluczowym sprawi, e kade zadanie trzeba bdzie dobrze zaplanowa, a podczas jego wykonywania trzyma si planu tak jak si tylko da. Kilometry marszu sprawi, e do koca zabawy wytrwaj tylko najsilniejsi!
Prosz dokadnie doczyta wszystkie zasady, eby pniej nie byo niedomwie.
Operacja "Iglo" - 02.02.2014
ManewryManewry nie bd mie ustalonego z gry scenariusza, rozegramy kilka mniejszych wymylonych na miejscu. Zgosio si zbyt mao chtnych jak na operacj - ze wstpnych wylicze wynika, e liczba osb, ktre przyjd mieci si w przedziale od 8 do 10. Warto wzi bandae, ogie, granaty, flagi i wszystko co moe urozmaici zabaw. Spotykamy si o godzinie 9:00 na Lisowicach, punktem zbiorczym jest okopany wierzchoek grki (punkt C). Do godziny 10:00 bd trwa przygotowania sprztu, zrobienie paleniska i jakiego siedzenia przy ognisku...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
26,427 unikalne wizyty